Pre prihlásenie na tieto semináre nie je nutné mať absolvovaný výcvik Terapie novej doby. Radi vás medzi sebou privítame, ak vás dané témy zaujímajú.

Na seminári s vami budú naše terapeutky, pre ktoré sú tieto semináre nadstavbou k základnému výcviku, a tak ako bonus môžete získať ich sprevádzanie a cenné vhľady:)

Múdrosť ženského lona a doplnkové terapeutické metódy 

(Nadstavbový seminár 1)

Uzdravovanie ženského lona

Na čo sa zamerať pri akýchkoľvek gynekologických problémoch, aké sú ich psychosomatické či karmické príčiny, ako podporiť ženu aj na fyzickej úrovni - najúčinnejšie prostriedky pri bolestivej menštruácii, cystách, endometrióze, mykózach, neplodnosti, predčasnej menopauze, ako nazerať na čoraz rozšírenejšiu alergiu na spermie... a mnoho ďalšieho.

Základy práce s kyvadlom

Výborná pomôcka hlavne pri diagnostike klienta - dá sa takto zistiť napr. stav orgánov, čakier... Naučíme sa pracovať s rôznymi typmi tabuliek a vy sa tak budete môcť pozrieť holistickejšie na klientove potreby a príčiny problémov. Ak pracujete s bylinkami, Bachovkami, homeopatikami, esenciálnymi olejmi, masírujete, robíte výživové poradenstvo, budete si môcť zistiť, čo konkrétne sa klientovi hodí najviac, v akej frekvencii a množstve.

Meditácia bardó

Spoločne sa prenesieme do času pred vaším narodením a vy si tak budete môcť zvedomiť, ako prebiehala regenerácia vašej duše pred aktuálnym vtelením, pochopíte dohody duší, ktoré ste uzavreli s rôznymi ľuďmi i dary a výzvy vašej misie v tomto živote. Táto meditácia je hlboko oslobodzujúca a prebúdza v človeku súcit, múdrosť aj silu pre ďalšie životné smerovanie.

Pokročilé kvantovacie techniky

Predstavíme a prakticky si vyskúšame techniky, ktoré sa dajú využiť na harmonizáciu celého čakrálneho systému, poškodeného biopoľa či chrbtice ako osi nášho zdravia. Veľmi obľúbená a hravá časť seminára, ktorá je darom aj pre samotného terapeuta:) Zistíte, že to, čo je účinné, nemusí byť komplikované a zdĺhavé.

Miesto konania seminára: Stará Bystrica, Apartmány u Rajnohy

Termín: 1. - 2. 4. 2023

Cena: kurzovné 170 € + ubytovanie a strava - cca 65 € (tie sa platia až na mieste)

Human design pre sprievodcov

(Nadstavbový seminár 2)

Úvod do dizajnu duše

Predstavíme si Human design a prejdeme si najdôležitejšie pojmy - vysvetlíme si, čo sú typy, stratégie, profily, vnútorná autorita, téma nepravého ja, brány a dráhy.

Najčastejšie strachy, zranenia a úniky energie podľa typológie HD

Odhalíme si najčastejšie nesprávne stratégie nakladania so svojou životnou energiou a ich následky.

Vývojové zadania duše

V mape Human designu sa naučíme rozoznávať oblasti, v ktorých sme prišli trénovať svoje schopnosti. Povieme si, ako sa dajú tieto výzvy elegantne a vedome zvládnuť.

Dary duše

Kde v mape hľadať náš potenciál a oblasti, v ktorých môžeme zažiariť. HD vám pomôže pochopiť vašu jedinečnosť a rešpektovať jedinečnosť a odlišnosť iných ľudí.

Ako sa postarať o svoju pohodu a doplnenie síl podľa typológie HD

Naučíte sa, ako si jednotlivé typy "dobíjajú baterky" a čo ich robí spokojnými.

Tipy pre rešpektujúcu výchovu a vedenie detí podľa Human designu

Pretože uzdravenie svojho vnútorného dieťaťa často vedie cez vzťahy s našimi deťmi.

Tento seminár predstavuje vhľad do Human designu, nenahrádza profesionálny výcvik.

V prípade záujmu o hlbšie štúdium HD vás viem nasmerovať.

Miesto konania seminára: Stará Bystrica, Apartmány u Rajnohy

Termín: 13. - 14. 5. 2023

Cena: kurzovné 170 € + ubytovanie a strava - cca 65 € (tie sa platia až na mieste)